Anunț Apa Service

Având în vedere necesitatea reabilitării reţelei de apă de pe bulevardul CFR, intersecţie cu strada Mihail Sadoveanu, APA SERVICE S.A. vă informează că, în data de 26 mai 2023 , în intervalul orar 09:00-16:00, furnizarea apei potabile va fi întreruptă.
În aceste condiţii, nu vor beneficia de apă următorii consumatori:
➡️ societăţile comerciale, agenţii economici şi instituţiile publice;
➡️ consumatori casnici: bulevardul CFR (între Piaţa Gării şi strada Salciei), strada Mihail Sadoveanu;
➡️ ansamblul de locuinţe 335 Autogară.
Cu speranţa că veţi înţelege situaţia, APA SERVICE S.A. vă roagă să vă asiguraţi necesarul de apă potabilă pentru perioada menţionată, asigurându-vă, totodată, în condiţiile în care este posibil, de demersurile în vederea reducerii timpului de intervenţie.

Ultima modificare: 26.05.2023 – 08:06 de către Administrator

Anteriorul Giurgiu Servicii Locale continuă operaţiunile de cosire şi toaletare a spaţiilor verzi din municipiu