Giurgiu Servicii Locale continuă operaţiunile de cosire şi toaletare a spaţiilor verzi din municipiu

Echipele din cadrul societăţii Giurgiu Servicii Locale au continuat în aceste zile activităţile demarate la începutul acestei săptămâni, astfel că ieri şi astăzi, a fost nevoie de intervenţii pe strada Ramadan în vederea toaletării, respectiv a doborârii unor arbori pentru a permite accesul utliajelor de mare tonaj ce sunt angrenate în lucrările de asfaltare.
Concomitent, au mai fost efectuate toaletări de arbori, în mai multe zone ale municipiului, precum Tineretului, Negru-Vodă, dar şi activităţi de cosire a ierbii în cartierul Decebal, tronson cuprins între strada Daciei şi strada Ierusalim.

Ultima modificare: 26.05.2023 – 08:04 de către Administrator

Anteriorul Ședința ordinară a Consiliului Local Giurgiu 25.05.2023