Şedinţă extraordinară a Consiliului Local pentru aprobarea bugetelor societăţilor Centrala Termică şi Pază Publică şi prelungirea contractului privind serviciul public de salubritate

Mâine, 14 februarie 2014, începând cu ora 10,00, consilierii locali se vor întruni în şedinţă extraordinară în sala proprie din B-dul Bucureşti, nr. 49-51 pentru a dezbate şi aproba trei proiecte de hotărâri privind bugetele societăţilor Centrala Termică Giurgiu S.A şi Pază Publică Giurgiu S.A. şi prelungirea contractului încheiat cu S.C. Financiar Urban privind delegarea serviciului public de salubritate.
Cele trei proiecte de hotărâri aflate pe ordinea de zi au următoarea titulatură:
1. Proiect de hotărâre privind aprobarea Bugetului de venituri şi cheltuieli pe anul 2014 al S.C. Centrala Termică Giurgiu S.A.
2. Proiect de hotărâre privind aprobarea de venituri şi cheltuieli pe anul 2014 al S.C. Pază Publică Giurgiu S.A.
3. Proiect de hotărâre privind aprobarea Actului adiţional nr. 1 la Contractul nr. 2490/15.02.2012, privind delegarea gestiunii serviciului public de salubritate în municipiul Giurgiu.

Ultima modificare: 13.02.2014 – 00:00 de către Primăria Giurgiu

Anteriorul Căsătorii de Ziua Îndrăgostiţilor, într-un cadru romantic, în Parcul Alei