Mai multe grupuri de colindători au trecut şi astăzi pragul Primăriei Municipiului Giurgiu

Edilul şef Nicolae Barbu a fost colindat şi astăzi de grupuri de copii din cadrul Şcolii Acad. „Marin Voiculescu”, Grădiniţei ”Scufiţa Roşie”, precum şi un grup de copii instituţionalizaţi. Aceştia au prezentat un frumos program de colinde edilului şef Nicolae Barbu, dar şi altor angajaţi ai Primăriei Municipiului Giurgiu prezenţi la acest moment deosebit.

Primarul Nicolae Barbu le-a mulţumit pentru urările de bine şi i-a invitat să îl colinde şi anul viitor. Tuturor colindătorilor le-au fost oferite pungi cu dulciuri.

Ultima modificare: 21.12.2012 – 00:00 de către Primăria Giurgiu

Anteriorul Reprezentanţii autorităţilor locale au fost prezenţi în această seară la “Noaptea Sfântă de Crăciun”