Începând de azi, giurgiuvenii au la dispoziţie gratuit patru puncte de acces la Internet wireless

După cum a fost anunţat, marţi, 13 noiembrie a.c., la ora 12,00, în Parcul Mihai Viteazu a avut loc inaugurarea punctelor de acces Internet wireless gratuit înfiinţate de Primăria Municipiului Giurgiu în parteneriat cu S.C. NextGen Communications S.R.L. Astfel, începând cu această dată, giurgiuvenii se pot bucura de acces la Internet liber şi nelimitat, 24 de ore din 24, în patru locaţii din municipiu: Parcul Mihai Viteazu, Parcul Elevilor, Parcul Alei şi zona Turnului Ceasornicului şi a străzii pietonale Mircea cel Bătrân.
La inaugurare, alături de reprezentantul S.C. NextGen Communications S.R.L. au participat primarul Nicolae Barbu, viceprimarul Alexandru Vladu, consilierul local Florian Velicu şi consilierii primarului Mugurel Roşu şi Anne Marie Gacichevici.

Ultima modificare: 13.11.2012 – 00:00 de către Primăria Giurgiu

Anteriorul SITUATIE FURNIZARE AGENT TERMIC