Olimpiada Națională de Interpretare Instrumentală, faza zonală pentru clasele V-VIII

În perioada 21-22 martie 2024 s-a desfășurat faza zonală a Olimpiadei Naționale de Interpretare Instrumentală, pentru clasele V-VIII, organizată de Inspectoratul Școlar Județean și Școala de Muzică și Arte Plastice Giurgiu.
Evenimentul a fost găzduit de Ateneul Nicolae Bălănescu, la deschiderea evenimentului fiind prezenți primarul municipiului Giurgiu, Adrian Anghelescu și cei doi viceprimari, Ionel Muscalu și Marian Damian.
Premianții vor reprezenta orașul Giurgiu la etapa națională, care se va desfășura în perioada 25-28 aprilie 2024, la Suceava.
Mult succes!

Ultima modificare: 25.03.2024 – 08:27 de către Administrator

Anteriorul Lucrări de reabilitare efectuate de societatea Giurgiu Construcții Edilitare