ANUNȚ

PRIMĂRIA MUNICIPIULUI GIURGIU ANUNȚĂ DEȚINĂTORII DE TERENURI AGRICOLE, SITUATE ÎN INTRAVILANUL MUNICIPIULUI GIURGIU, CĂ AU FOST DEMARATE LUCRĂRILE DE ÎNREGISTRARE SISTEMATICĂ ÎN SISTEMUL INTEGRAT DE CADASTRU ȘI CARTE FUNCIARĂ DESFĂȘURATE PRIN PROGRAMUL NAȚIONAL DE CADASTRU ȘI CARTE FUNCIARĂ (P.N.C.C.F.) CU FINANȚARE ALOCATĂ DIN BUGETUL DE VENITURI PROPRII AL AGENȚIEI NAȚIONALE DE CADASTRU ȘI CARTE FUNCIARĂ (A.N.C.P.I.). SERVICIILE DE ÎNREGISTRARE SISTEMATICĂ VOR FI EXECUTATE ÎN SECTOARELE CADASTRALE 3, 4, 6, 7, 9 ȘI 44, CARE AU ÎN COMPONENȚA LOR URMĂTOARELE TARLALE: SECTOARELE NR. 3 și 4 – TARLALELE 12 și 15 (zona Gara Giurgiu Nord, cuprinsă între str. Gloriei – Drumul Serei – șoseaua Bălănoaiei) SECTOR NR. 6 – CVARTALELE 2 și 3 (zona Șoseaua Prieteniei) SECTOARELE NR. 7 și 9 – TARLALELE 20 (zona șos. București), 21 și 22 (zona I.S.C.I.P.) SECTOR NR. 44 – Str. Riviera (zona șos. Sloboziei – Canal Cama).

Ultima modificare: 19.09.2022 – 18:33 de către Administrator

Anteriorul Proiectul pentru construirea unei creșe mici în municipiul Giurgiu a fost selectat pentru finanțare