Municipalitatea asigura, ca de obicei, transportul pana la balciul de Sf. Marie

În perioada desfăşurării bâlciului anual organizat la Giurgiu, Primăria municipiului va pune la dispoziţia cetăţenilor o linie specială de autobuze care să facă legătura între oraş şi Oborul Municipal.

Această măsură a fost luată ca urmare a distanţei foarte mari până la locul de organizare a bâlciului, respectiv Şoseaua Ghizdarului. Autobuzele vor circula în perioada 8 – 15 august pe traseul: 4 Pietre – Tineretului – Pati Bar – Spital – Autogară – Teatrul de Vară – Bariera Ghizdarului – Bâlci.

Între 8 şi 13 august, plecarea se va face din oră în oră, de la staţia 4 Pietre, începând cu ora 17.00 şi până la 22.00, iar în zilele de 14 şi 15 august, programul va fi tot din oră în oră, de la 10.00 la 23.00.

Ultima modificare: 06.08.2014 – 00:00 de către Primăria Giurgiu

Anteriorul Atmosfera de petrecere la Tabara Stejarul