Târg de primăvară în Parcul Tineretului din Ruse

Giurgiuvenii care vor să-şi petreacă mini-vacanţa de 1 Mai într-o atmosferă de sărbătoare pot alege ca destinaţie turistică oraşul vecin Ruse, întrucât în această perioadă se desfăşoară Târgul de Primăvară Ruse 2014.

Târgul organizat de Asociaţia Hotelierilor şi Patronilor de Restaurante din Ruse cu sprijinul municipalităţii Ruse este deschis publicului din data de 18 aprilie şi se va încheia pe 3 mai. Locaţia evenimentului este Parcul Tineretului.

Cei care optează să-şi petreacă timpul liber la Târgul de Primăvară de la Ruse vor avea parte de o serie de divertismente, începând de la parcul de distracţie pentru copii şi nu numai, concerte în aer liber şi până la bere şi mâncăruri tradiţionale.

Ultima modificare: 29.04.2014 – 00:00 de către Primăria Giurgiu

Anteriorul Sportivii CS Aquila au cucerit 14 medalii la Campionatul Mondial şi Cupa Mondială de Kempo Individual