Viceprimarii municipiului Giurgiu prezenţi la aniversarea Liceului Teoretic “Nicoale Cartojan”

Conducerea Primăriei municipiului Giurgiu este alături de învăţământul giurgiuvean, atât în activitatea curentă, cât şi la momentele aniversare.

Astăzi, 7 decembrie, viceprimarii Alexandru Vladu şi Liviu Popazu au fost prezenţi la spectacolul de gală organizat de Liceul Teoretic “Nicolae Cartojan”, cu ocazia împlinirii a 40 de ani de existenţă ca instituţie de învăţământ.

Evenimentul a avut loc la Centrul Cultural “Ion Vinea” în prezenţa foştilor şi actualilor elevi şi profesori pentru care conducerea liceului a organizat un spectacol. Totodată, cu această ocazie s-au acordat premii.

Ultima modificare: 07.12.2012 – 00:00 de către Primăria Giurgiu

Anteriorul Muzică şi dans pe scena din Parcul Mihai Viteazul