Programul manifestărilor cultural artistice dedicate sărbătorilor de iarnă 2012, continuă

Primăria Municipiului Giurgiu vă invită, astăzi, 16 decembrie a.c., la ora 16,00, pe scena special amenajată în Parcul Mihai Viteazul, la un spectacol de muzică folk, cu participarea componentului trupei Karma, Tică Lumânare.

Printre alte piese pe care acesta le va susţine va putea fi ascultat şi imnul municipiului Giurgiu, adaptat sărbătorilor de iarnă, iar Moş Crăciun împreună cu primarul Barbu Nicolae, vor oferi daruri tuturor copiilor din parc.

Ultima modificare: 16.12.2012 – 00:00 de către Primăria Giurgiu

Anteriorul Primarul municipiului Giurgiu invitat la conferinţa internaţională privind rezultatele proiectului BRAINS