Primarul Nicolae Barbu, colindat la sediul Primăriei

Astăzi, primarul Nicolae Barbu a fost colindat la sediul Primăriei Municipiului Giurgiu. Printre grupuri de colindători care au dorit să-i încânte pe conducătorii Primăriei s-au numărat preşcolarii de la grădiniţele „Dumbrava Minunată” şi „Prichindeii”, dar şi elevii Şcolii nr. 5 „Emil Gulian” şi ai Colegiului Naţional „Ion Maiorescu”.

Alături de edilul şef s-au aflat şi alţi membri ai executivului între care city managerul Emil Vucă, viceprimarul Alexandru Vladu, dar şi numeroşi angajaţi ai Primăriei.

La final, primarul Nicolae Barbu a mulţumit tuturor copiilor prezenţi pentru spectacolul deosebit pe care l-au susţinut prin colindele lor, oferindu-le pachete cu dulciuri.

Ultima modificare: 17.12.2012 – 00:00 de către Primăria Giurgiu

Anteriorul Programul manifestărilor cultural artistice dedicate sărbătorilor de iarnă 2012, continuă