Piscina Stejarul – o oază de liniște și relaxare în mijlocul pădurii

Tabăra Stejarul vă așteaptă de marți până duminică, în intervalul orar 09:00-17:00, punându-vă la dispoziție o piscină, dușuri, un bar de unde va puteți achiziționa răcoritoare, șezlonguri și două terenuri de sport.
În cursul săptămânii, prețul unui bilet este de 25 lei pentru adulți, în timp ce copiii cu vârste cuprinse între 0 și 6 ani beneficiază de gratuitate, iar copiii cu vârste între 7 și 12 ani vor plăti pentru un bilet doar 10 lei. În weekend prețul unui bilet pentru adulți este de 30 de lei.
Important de precizat este și faptul că operatorul de transport în comun efectuează curse, dus-întors, din oră în oră.

Ultima modificare: 08.07.2024 – 08:13 de către Administrator

Anteriorul Acțiuni de igienizare întreprinse de operatorul de salubritate la platformele de gunoi din municipiu