Autoritățile locale și județene au tăiat astăzi panglica de inaugurare a noului complex de retail din Giurgiu, Aurora

Astăzi, în cadrul unui eveniment organizat de către dezvoltatorul Comettex, primarul municipiului Giurgiu, Adrian Anghelescu și reprezentanții autorităților județene au tăiat panglica de inaugurare a noului complex de retail situat pe bd-ul Mihai Viteazu.
În afară de caracterul comercial, complexul reprezintă pentru giurgiuveni un punct de atracție, acesta dispunând de un spațiu de promenadă destul de generos și de o fântână arteziană spectaculoasă cu jocuri de lumini ce colorează mișcarea apei.
Giurgiuvenii sunt așteptați mâine 23 mai, începând cu ora 08:00, la cumpărături, dar și la distracție, pentru că organizatorii au pregătit un eveniment de amploare, cu surprize, oferte și diverse momente artistice pentru toate categoriile de vârstă.

Ultima modificare: 23.05.2024 – 08:15 de către Administrator

Anteriorul Anunț – Direcția Economică – solicitare prin transfer o funcție publică de execuție