Pencho Milkov reales primar la Ruse

Primarul municipiului Giurgiu, Adrian Anghelescu, i-a transmis astăzi lui Pencho Milkov o scrisoare de felicitare pentru realegerea în funcția de primar al municipiului Ruse, în care a punctat importanța realizărilor din primul mandat, programul de campanie și importanța unei echipe puternice și solide care l-a susținut în această perioadă electorală.
Adrian Anghelescu a dorit să-i transmită felicitări, atât în calitate de partener în dezvoltarea comună a celor două comunități, cât și de prieten în această Euroregiune în care Ruse și Giurgiu sunt orașe înfrățite.
Cu acest prilej, primarul municipiului Giurgiu salută populația de la Ruse care a votat pentru continuitate, pentru dezvoltare și modernizare și își exprimă speranța că vor urma ani benefici, cu proiecte de succes gestionate de primarul Pencho Milkov, cu pași importanți pentru stabilitatea și echilibrul comunității de la Dunăre în vremuri dificile din punct de vedere economic și social.

Ultima modificare: 06.11.2023 – 12:00 de către Administrator

Anteriorul SCM DUNĂREA 2023 GIURGIU inițiază o activitate de completare a lotului echipei de juniori C – U 15