În data de 9 ianuarie 2023 a fost semnat ordinul de începere a lucrărilor din cadrul proiectului “Facilități comunitare integrate pentru locuitorii din teritoriul SDL Giurgiu”, unul dintre obiectivele acestuia fiind “Construirea/modernizarea/renovarea unui Centru Comunitar Integrat” ce va fi amenajat pe structura clădirii denumită și cunoscută de giurgiuveni drept “Casa Tineretului”.
Lucrările au avansat vizibil, iar în prezent se lucrează la pereții exteriori în vederea închiderii structurii
Ultima modificare: 07.07.2023 – 18:42 de către Administrator