Având în vedere derularea lucrărilor de refacere a carosabilului în tronsonul cuprins între bd-ul CFR, șos.București și Piața Gării în vederea reabilitării rețelei de apă ce alimentează zona mai sus menționată, vă informăm că în data de 12 iunie 2023, în intervalul orar 09:00-14:00, va fi întreruptă furnizarea apei potabile.
În aceste condiții nu vor beneficia de apă următorii consumatori:
![➡️](http://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1.5/16/27a1.png)
![➡️](http://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1.5/16/27a1.png)
![➡️](http://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1.5/16/27a1.png)
![➡️](http://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1.5/16/27a1.png)
Cu speranța că veți înțelege situația, vă rugăm să vă asigurați necesarul de apă pentru această perioadă!
Ultima modificare: 09.06.2023 – 12:25 de către Administrator