Astăzi, 7 aprilie 2023, echipele din cadrul societății Giurgiu Servicii Publice au continuat activitățile de reabilitare a sistemului de iluminat public în zona Piața Centrală și străzile adiacente.
Așa cum a mai fost precizat, lucrările constau în repararea stâlpilor existenți și a traseului electric, iar acolo unde stâlpii se află într-un stadiu avansat de degradare, vor fi achiziționați și înlocuiți.

Ultima modificare: 07.04.2023 – 17:06 de către Administrator

Anteriorul Salubrizare înainte de plantare