Primăria Municipiului Giurgiu aduce la cunoștință cetățenilor măsurile de prevenire a incendiilor în perioada de caniculă și secetă, arderea miriștilor, vegetațiilor uscate și a resturilor vegetale.
Ultima modificare: 21.09.2022 – 14:06 de către
Primăria Municipiului Giurgiu aduce la cunoștință cetățenilor măsurile de prevenire a incendiilor în perioada de caniculă și secetă, arderea miriștilor, vegetațiilor uscate și a resturilor vegetale.
Ultima modificare: 21.09.2022 – 14:06 de către