A fost semnat contractul de finantare nerambursabila pentru proiectul Continuarea lucrarilor „Consolidare cladire Colegiul National Ion Maiorescu” din Giurgiu

Luni, 8 septembrie 2014, a avut loc semnarea contractului de finanţare nerambursabilă prin Programul Operational Regional 2007-2013 pentru proiectul Continuarea lucrărilor “Consolidare clădire Colegiul Naţional Ion Maiorescu” din Giurgiu, între Ministerul Dezvoltării Regionale și Aministrației Publice în calitate de Autoritate de Management pentru POR 2007-2013, prin ADR SUD MUNTENIA în calitate de Organism Intermediar şi Municipiul Giurgiu în calitate de beneficiar.

Ultima modificare: 18.09.2014 – 00:00 de către Primăria Giurgiu

Anteriorul Dezvoltarea durabilă a Dunarii, in atentia unor cercetatori straini