Sedinta extraordinara a Consiliului Local al Municipiului Giurgiu

Mâine, 2 octombrie 2013, începând cu ora 11,00, Consiliul Local al Municipiului Giurgiu se va întruni în şedinţă extraordinară, în sala de şedinţe proprie din Bd. Bucureşti, nr. 49-51, pentru a dezbate şi aproba şase proiecte de hotărâri aflate pe ordinea de zi.
Proiectele de hotărâri supuse spre aprobare vizează rectificarea Bugetului local de venituri şi cheltuieli pe anul 2013, acordarea unor sprijine financiare pentru un număr de 403 elevi din unităţile de învăţământ din municipiu, aflaţi la nivelul de sărăcie severă, pentru Clubul Pensionarilor Giurgiu şi pentru o persoană fizică, majorarea capitalului social la Societatea Comercială Pază Publică S.A. Giurgiu, precum şi transmiterea în folosinţă gratuită a unei locuinţe către societatea Giurgiu Servicii Locale S.A.

Ultima modificare: 01.10.2013 – 00:00 de către Primăria Giurgiu

Anteriorul Municipalitatea ia măsuri pentru a preveni problemele pe care le-ar putea cauza ploile anunţate de ANM