Consultaţii optometrice gratuite la Galeriile de Artă „Silvia Grosu Jelescu”

În perioada 13 – 17 mai a.c. giurgiuvenii vor putea beneficia de consultaţii optometrice gratuite oferite de către societatea OptiConfort Vision, din localitatea Voluntari, judeţul Ilfov.

Pentru desfăşurarea acestei activităţi, Primăria Municipiului Giurgiu a pus la dispoziţia societăţii spaţiul de la Galeriile de Artă „Silvia Grosu Jelescu”, situat în zona Turnului Ceasornicului. Consultaţiile vor fi oferite de luni, 13 mai, până vineri, 17 mai, între orele 9,00 – 16,00.

Pe lângă serviciile de consultanţă optică gratuite, cei interesaţi pot primi consultanţă în alegerea lentilelor şi ramelor. Persoanele care în urma consultaţiilor doresc să comande ochelari vor putea să efectueze plata în două rate.

Ultima modificare: 13.05.2013 – 00:00 de către Primăria Giurgiu

Anteriorul Aleea pietonală Gării va putea fi traversată dinspre strada Vasile Alecsandri spre strada 1 Mai de către autovehiculele participante la trafic