Şedinţă de semnare a unui contract de achiziţie publică de lucrări în cadrul proiectului de reabilitare şi extindere a reţelelor de apă şi canalizare

Luni, 29 aprilie 2013, ora 10,00, Operatorul Regional Apa Service S.A. organizează şedinţa de semnare a contractului de achiziţie publică de lucrări “Reabilitarea şi extinderea reţelelor de distribuţie şi a sistemului de canalizare inclusiv staţii de pompare în aglomerarea Bolintin Vale”, în cadrul proiectului major de reabilitare şi extindere a reţelelor de apă şi canalizare, finanţat prin Programul Operaţional Sectorial de Mediu 2007-2013. Ofertantul declarat câştigător în urma procedurii de achiziţie publică este societatea STRACO GRUP S.R.L. Bucureşti.

Şedinţa de semnare a contractului va avea loc la sediul Apa Service S.A., din str. Uzinei, nr. 2.

Ultima modificare: 25.04.2013 – 00:00 de către Primăria Giurgiu

Anteriorul Anunţ privind întreruperea furnizării apei potabile