S.C. Apa Service S.A. a înfiinţat o nouă casierie în municipiu

Începând de miercuri, 20 martie 2013, giurgiuvenii au la dispoziţie o nouă casierie pentru a-şi plăti facturile aferente serviciilor de alimentare cu apă şi canalizare. Operatorul Regional S.C. Apa Service S.A. a înfiinţat un nou punct de încasare în cartierul Tineretului, în spatele blocurilor turn, adiacent casieriei S.C.U.T., în urma solicitărilor venite din partea mai multor locuitori ai oraşului. Casieria este deschisă publicului de luni până vineri, între orele 10,00-18,00.

Celelalte două casierii ale S.C. Apa service S.A. unde giurgiuvenii îşi pot plăti facturile sunt: cea de la sediul societăţii, din strada Uzinei, nr. 2, şi cea din Piaţa Centrală.

Ultima modificare: 21.03.2013 – 00:00 de către Primăria Giurgiu

Anteriorul Lista cu lucrările de refacere a carosabilului şi a trotuarelor din Giurgiu