4.000 de flori pentru doamne şi domnişoare din parte primarului Nicolae Barbu

Astăzi, de 1 Martie, primarul municipiului Giurgiu, Nicolae Barbu, a dorit să le facă o bucurie doamnelor şi domnişoarelor, atât din cadrul instituţiei pe care o conduce şi a direcţiilor subordonate, dar şi celor aflate în diferite spaţii publice.

Însoţit de administratorul public al municipiului, Emil Vucă, dar şi de alţi domni din cadrul administraţiei locale, edilul a împărţit mii de flori în Piaţa Centrală, atât cumpărătoarelor cât şi comerciantelor. Primarul Nicolae Barbu le-a urat giurgiuvencelor să aibă parte de o primăvară frumoasă, să fie sănătoase şi să nu uite să zâmbească.

De asemenea şi doamnele şi domnişoarele care au primit flori din partea edilului i-au întors urările şi i-au transmis acestuia felicitări pentru activitatea desfăşurată, dar şi putere de muncă pentru a putea rezolva problemele cu care se confruntă comunitatea.
Prin acest gest, primarul Nicolae Barbu a dorit să le fie alături reprezentantelor sexului frumos din oraş, la început de primăvară.

Ultima modificare: 01.03.2013 – 00:00 de către Primăria Giurgiu

Anteriorul Parcări fără plată în Giurgiu, începând de mâine