Primăria invită giurgiuvenii la manifestările dedicate Zilei Naţionale a României

Primăria municipiului Giurgiu lansează o invitaţie către giurgiuveni de a lua parte la manifestările organizate de administraţia locală cu ocazia Zilei Naţionale a României, sâmbătă 1 Decembrie, de la ora 10.00.

Acţiunea va cuprinde parade militare şi prezentarea tehnicii din dotarea Inspectoratului pentru Situaţii de Urgenţă, a Inspectoratului Judeţean de Jandarmi, Inspectoratului Judeţean de Poliţie, a Inspectoratului Teritorial al Poliţiei de Frontieră şi nu în ultimul rând din dotarea Poliţiei Locale Giurgiu. De la manifestare nu vor lipsi reprezentanţi ai autorităţilor locale şi judeţene.

Ultima modificare: 27.11.2012 – 00:00 de către Primăria Giurgiu

Anteriorul Întâlnire a municipalităţii cu reprezentanţii societăţilor care asigură alimentarea cu gaze a oraşului