Pensionarii beneficiari ai ajutoarelor comunitare îşi pot ridica alimentele de la sediul Cantinei de Ajutor Social

Pentru a veni în sprijinul pensionarilor beneficiari ai ajutoarelor comunitare care provin din stocurile de intervenţie comunitare, care trebuiau să parcurgă o distanţă considerabilă până la sediul Direcţiei de Asistenţă Socială pentru a-şi ridica alimentele, Primăria Municipiului Giurgiu a hotărât ca distribuirea acestora să se facă de la Cantina de Ajutor Social, situată în strada 1 Decembrie 1918, nr. 83, în apropierea supermarketului Billa.

Programul de distribuire a alimentelor este de luni până vineri, între ora 8,00 şi 14,30, fără a se ţine cont de ordinea alfabetică a numelor.

Restul categoriilor de beneficiari se vor prezenta în continuare la sediul Direcţiei de Asistenţă Socială din str. Gloriei, nr. 21.

Ultima modificare: 27.11.2012 – 00:00 de către Primăria Giurgiu

Anteriorul Întâlnire a municipalităţii cu reprezentanţii societăţilor care asigură alimentarea cu gaze a oraşului