Mâine, 20 ianuarie, la ora 12.00, Centrul Cultural “Ion Vinea” în colaborare cu Colegiul Național „Ion Maiorecu” vor organiza un seminar cu tema “24 ianuarie – Ziua Unirii Principatelor Române (Mica Unire)”
Evenimentul va avea loc la Centrul Cultural “Ion Vinea” și va fi prezentat de prof. Bălan Floarea și dl. Emil Păunescu, consilier în cadrul Primăriei.
Ultima modificare: 19.01.2017 – 00:00 de către Primăria Giurgiu