Viceprimarul Ion Dragomir a participat astăzi la bilanțul ISU Giurgiu pe anul 2016, alături de prefectul Nina Carmen Crișu, de vicepreședintii Consiliului Judetean și de conducerile institutiilor MAI și MApN. În prim-plan s-au aflat însă angajatii ISU Giurgiu condusi de colonelul Emil Apostol, cel care a rezumat activitatea pe anul trecut, 6565 de intervenții, și care a mulțumit autorităților pentru sprijin și colegilor de minister, pentru colaborare.
Felicitări ISU Giurgiu, succes și un an 2017 mai bun! O institutie care dă dovadă de profesionalism, umanitate și nu în ultimul rând de o cooperare și o comunicare exemplară!
Ultima modificare: 14.02.2017 – 00:00 de către Primăria Giurgiu