AMR A DAT PUBLICITĂȚII CATALOGUL PROGRAMELOR DE FINANȚARE

Asociația Municipiilor din România a dat publicității CATALOGUL PROGRAMELOR DE FINANȚARE ADRESATE AUTORITĂȚILOR PUBLICE.

Catalogul cuprinde diferite domenii de intervenție ale Programului Operațional Regional, Programului Operațional Capacitate Administrativă, Programului Operațional Comun Bazinul Mării Negre 2014-2020, Programului Operațional Capital Uman, Programului Interreg Europe 2014-2020, Acțiuni Urbane Inovatoare (UIA).

Pentru fiecare dintre acestea sunt prezentate informații privind solicitanții eligibili, activitățile eligibile, valorile minime și maxime eligibile, contribuția proprie a beneficiarului, termenul limită de depunere, precum și linkuri către site-urile programelor, pentru documentele aferente cererii de proiecte.

Ultima modificare: 28.02.2017 – 00:00 de către Primăria Giurgiu

Anteriorul ASTĂZI ÎNCEPE FESTIVALUL PRIMĂVERII!