ȘEDINȚĂ EXTRAORDINARĂ A CONSILIULUI LOCAL, MÂINE, 3 NOIEMBRIE

Mâine, 3 noiembrie, începând cu ora 12.00, consilierii locali se vor întruni în ședință extraordinară.

Ordinea de zi cuprinde nouă proiecte de hotărâri, dintre care unul pentru suplimentarea Bugetului de venituri și cheltuieli pe anul 2017 și recțificarea Listei de investiții aferente, unul, pentru aprobarea devizului general și a părții de cofinanțare din bugetul local pentru obiectivul de investiții “Modernizare ansamblu străzi situate în zona 1 a municipiului Giurgiu”, iar șapte, pentru acordarea de sprijine financiare consumatorilor “răzleți” din municipiu în vederea achiziționării și montării centralei de apartament, prin consumatori “răzleți” înțelegându-se acei proprietari de apartament, aflați în dificultate, dintr-o scară de bloc unde mai există doar câteva apartamente conectate la sistemul de termoficare.

Ordinea de zi a ședinței poate fi consultată în următorul link: https://www.primariagiurgiu.ro/…/72FED1…/$FILE/03%20extra.pdf

Ultima modificare: 02.11.2017 – 00:00 de către Primăria Giurgiu

Anteriorul LICITAȚII PENTRU LOCURILE DE PARCARE – 23.11.2017 LA CENTRUL CULTURAL „ION VINEA”