DEZBATERE PUBLICĂ ÎN URMA SOLICITĂRII DE AUTORIZARE INTEGRATĂ A S.C. POLL CHIMIC S.R.L.

SC POLL CHIMIC SRL, cu sediul în str. 1 Decembrie 1918, nr. 113, mun. Giurgiu, jud. Giurgiu, titular al activității “4.1. Producerea compușilor chimici organici, cum sunt: k) agenți activi de suprafață și agenți tensioactivi” prevăzute în anexa 1 a Legii nr. 278/2013 privind emisiile industriale, activitate ce se desfășoară în municipiul Giurgiu, str. Gloriei fn, jud. Giurgiu, anunță publicul interesat că în data de 01.02.2018 va avea loc dezbaterea publică a solicitării de autorizare integrată.

Dezbaterea publică se va organiza la sediul Primăriei Giurgiu, la ora 14.00. Informațiile privind impactul potențial asupra mediului al activități desfășurate pot fi consultate la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Giurgiu din Giurgiu, str. București, bl. 111, sc. A+B, jud. Giurgiu, în zilele de luni-joi, între orele 9.00 – 14.00 și vineri, între orele 9.00 – 12.00, precum și la sediul SC. POLL CHIMIC SRL.

Observațiile publicului se primesc zilnic, la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Giurgiu, până la data dezbaterii publice.

Ultima modificare: 31.01.2018 – 00:00 de către Primăria Giurgiu

Anteriorul 1 ȘI 2 FEBRUARIE, ZILELE ÎN CARE CUPLURILE ÎȘI POT DEPUNE ACTELE PENTRU A SE CĂSĂTORI DE ZIUA ÎNDRĂGOSTIȚILOR