LISTA DE PRIORITĂȚI PENTRU REPARTIZAREA LOCUINȚELOR SOCIALE, APROBATĂ IERI ÎN ȘEDINȚĂ ORDINARĂ

fost aprobată lista de priorități pentru repartizarea locuințelor sociale ce vor fi disponibilizate ca urmare a încetării contractului de închiriere.

Comisia socială constituită la nivelul Consiliului Local Giurgiu a analizat un număr de 141 dosare ale solicitanților de locuințe sociale, depuse în perioada 1 noiembrie 2016 – 1 noiembrie 2017 și completate până la 15 martie 2018.

Dintre acestea, 46 au fost respinse (43 de dosare au fost incomplete, iar trei au fost respinse deoarece titularii de cerere au avut proprietate), iar 95 de dosare complete au fost punctate conform criteriilor de ierarhizare.

Ultima modificare: 20.04.2018 – 00:00 de către Primăria Giurgiu

Anteriorul MÂINE ÎNCEP ZILELE MUNICIPIULUI GIURGIU