SI ANUL ACESTA,LA GIURGIU,AVEM TINERI ROMANTICI CARE-SI VOR UNI VIETILE, DE ZIUA INDRAGOSTITILOR.

Și anul acesta, la Giurgiu, avem tineri romantici care-și vor uni viețile, de Ziua Îndrăgostiților.
Bogdan și Mihaela formează singurul cuplu de giurgiuveni care și-a depus actele la timp pentru a se căsători pe 14 Februarie, în cadrul unei ceremonii speciale.

Căsătoria lor va avea loc în Parcul Alei, la foișorul ce va fi amenajat special pentru un asemenea eveniment, și va fi oficiată de către primarul Nicolae Barbu, cel care a inițiat la Giurgiu, în 2014, această tradiție.

De atunci și până în acest an, 14 cupluri au avut prilejul să se căsătorească în cadru romantic într-o zi cu o semnificație deosebită pentru îndrăgostiți.

Ultima modificare: 18.08.2022 – 16:15 de către

Anteriorul PÂNĂ ÎN DATA DE 10 FEBRUARIE 2019 TREBUIE DEPUSE LA DITL GIURGIU DECLARAȚIILE PRIVIND TAXA TURISTICĂ!