Marți, 21 mai 2019, membrii Asociației Grupul Local de Pescuit ”Dunărea Călărașeană” au organizat o întâlnire la Giurgiu cu membrii din cadrul FLAG Giurgiu și a altor părți interesate.
Discuția a fost interactivă, având scopul de a identifica proiectele care se află în implementare, dar și în curs de depunere cu privire la diversificarea economică a zonelor pescărești dunărene.
La reuniune au mai participat și reprezentanți bulgari.
Ultima modificare: 23.05.2019 – 00:00 de către Primăria Giurgiu