Ca în fiecare an în preajma zilei de 1 iunie, Ziua Internațională a Copilului, Primăria Giurgiu și Consiliul Local oferă preșcolarilor cadouri.
Astfel, astăzi, 28 mai 2019, reprezentanți ai primăriei au mers în toate unitățile de învățământ preșcolar să ofere celor 1338 de copii înscriși la grădinițele cu program normal și prelungit din Giurgiu , cadourile ce au constat în puzzle-uri, carți de povești și colorat, creioane colorate și carioci, table de scris.
Ultima modificare: 28.05.2019 – 00:00 de către Primăria Giurgiu