Obiectivul specific al proiectului este creșterea transparenței, eticii și integrității în cadrul autorităților și instituțiilor publice. În perioada de implementare a proiectului, 64 persoane printre care aleși locali, personal de execuție și de conducere au urmat cursuri de perfecționare. Bugetul total al proiectului a fost în valoare de 300.000 de lei și a fost accesat prin Programul Operațional Capacitate Administrativă 2014-2020.
Ultima modificare: 24.06.2019 – 00:00 de către Primăria Giurgiu