Inspectoratul Județean de Poliție Giurgiu – donație către Centrul de Primire în Regim de Urgență

O donație semnificativă și extrem de folositoare pentru refugiații ucrainieni, dar și pentru beneficiarii giurgiuveni,

a venit astăzi către Centrul de Primire în Regim de Urgență Giurgiu, din partea colectivului Inspectoratului Județean de Poliție Giurgiu.

Solicitarea Primăriei Giurgiu a avut ecou, astfel că după foarte mult timp, grație gestului făcut de IPJ Giurgiu, cele 25 de paturi au de astăzi așternuturi, perne și pilote noi.

Primăria municipiului Giurgiu mulțumește conducerii IPJ Giurgiu pentru promptitudinea de care a dat dovadă și bunăvoința în ceea ce privește solicitarea noastră.

Ultima modificare: 13.04.2022 – 00:00 de către Primăria Giurgiu

Anteriorul Giurgiu Servicii Locale continuă activitatea de înrădăcinare a florilor.