Pe tot parcursul acestei săptămâni, angajații din cadrul Giurgiu Servicii Locale au continuat activitățile de toaletare a spațiilor verzi.

Astfel, a fost cosită mecanic iarba din cartierele Tineretului Nord, Tineretului Sud, Parc Alei, șoseaua București (spatiile adiacente Bisericii “Înălțarea Domnului”), cartierul Ierusalim (tronson Pasarelă – str. Acetilenei).

Astăzi, potrivit graficului, va fi cosită iarba din Parcul Tineretului și Parc Riviera.

Ultima modificare: 03.06.2022 – 00:00 de către Primăria Giurgiu

Anteriorul Căsuțele de autor au fost amplasate în parcurile din municipiul Giurgiu