FOARTE IMPORTANT

După cum arătam într-un comunicat anterior, începând cu data de 17 iunie, pe strada Sloboziei se procedează la așternerea celui de-al treilea strat de mixtură asfaltică, operațiune ce se desfășoară în cadrul proiectului “Modernizarea infrastructurii de transport public pe coridorul de mobilitate urbană Vestic al municipiului Giurgiu”.
Având în vedere că, astăzi 26 iunie, va fi finalizată operațiunea respectivă, în jurul orei 09:00, este necesară închiderea intersecției cu strada Ramadan, pentru o perioada de circa două ore.
În acest sens, facem apel la înțelegere din partea locuitorilor din zonă și a participanților la trafic, pentru a evita intersecția respectivă și pentru a folosi rute alternative/ocolitoare în intervalul orar menționat.

Ultima modificare: 26.06.2024 – 08:04 de către Administrator

Anteriorul Activitate premergătoare Zilei Naționale a Drapelului