A fost demarată cea de-a doua etapă de plantare a florilor și a plantelor ornamentale

Începând de astăzi a fost demarată cea de-a doua etapă de plantare a florilor și a plantelor ornamentale în sensurile giratorii și spatii verzi.
În parculețul de la intersecția șoseaua București cu strada Tineretului, lucrările se apropie de final, urmând să fie așternut gazonul și amplasate băncile.
În paralel, continuă și lucrările de execuție la terenul de sport al Școlii gimnaziale “Sfântul Gheorghe”, termenul de finalizare fiind începutul lunii iulie.

Ultima modificare: 05.06.2024 – 19:22 de către Administrator

Anteriorul Lucrări aferente proiectului “Modernizarea infrastructurii de transport public în zona estică a municipiului Giurgiu”