Ultimele retușuri înainte de deschidere

Primarul municipiului Giurgiu, Adrian Anghelescu a fost invitat astăzi să participe la demararea procedurii de recepție la terminarea lucrărilor a centrului comercial Aurora Park.
Mall-ul dispune de mai multe spații închiriate de retaileri precum kaufland, sinsay, kik, animax, altex, banca transilvania, de două parcări, una subterană și una exterioară și de o fântână arteziană imensă care este luminată pe timpul nopții, investitorul creând totodată în incintă o zonă pentru relaxare și promenadă.
Giurgiuvenii sunt așteptați la deschiderea oficială în data de 23 mai 2024, începând cu ora 08:00.

Ultima modificare: 12.05.2024 – 10:33 de către Administrator

Anteriorul Trei zile cu însemnătate istorică, marcate astăzi la Giurgiu de către autoritățile locale și județene