Giurgiu Servicii Locale informează

Având în vedere situația apărută în zona Vlad Țepeș, acolo unde porțiuni din gazonul amplasat au intrat într-un proces de remisie (îngălbenire), facem precizarea că pe întreaga suprafață de gazon a fost aplicat un tratament suplimentar în cursul zilei de astăzi.
În situația în care nu vor fi observate semne de ameliorare în următoarele 48 de ore, porțiunile deteriorate vor fi înlocuite fără costuri suplimentare.
Refacerea acestuia va fi suportată în totalitate de societatea care a furnizat gazonul, fapt ce nu va aduce costuri suplimentare societății Giurgiu Servicii Locale și implicit nici Primăriei Municipiului Giurgiu.

Ultima modificare: 27.05.2024 – 11:39 de către Administrator

Anteriorul Avarie la semaforul adiacent intersecției șoseaua București cu strada Tineretului