Intervențiile echipelor din cadrul societății Giurgiu Servicii Locale au continuat și astăzi

Astfel, activitățile de îndepărtare a crengilor rupte s-au desfășurat pe strada Negru Vodă, bulevardul Daciei, cartier Policlinica, bulevardul Mihai Viteazu (blocul de lângă sediul ambulanței și ansamblul de blocuri adiacente Mega Image), strada Salciei, bloc Eva (în spate), strada Uzunu, strada Uzinei și fundatura Cantonului.
În funcție de complexitatea activităților, dacă acestea nu vor putea fi finalizate astăzi în toate zonele unde s-au produs astfel de incidente, intervențiile vor continua și în zilele următoare.

Ultima modificare: 27.11.2023 – 15:53 de către Administrator

Anteriorul Giurgiu Servicii Publice continuă activitățile de prevenire a formării poleiului pe străzile din municipiu