În atenția operatorilor economici

Avem plăcerea de a vă invita să participați vineri, 1 Decembrie 2023, în cadrul manifestărilor organizate cu ocazia Zilei Naționale a României, cu un stand sau o tonetă de vânzare produse alimentare (specifice sărbătorilor) în spațiul pus la dispoziție gratuit de către administrația locală, în zona adiacentă străzii Petre Ghelmez.
Operatorii economici sunt responsabili de respectarea prevederilor legale privind comercializarea produselor.
Ținând cont că spațiul pus la dispoziție este limitat, acceptarea comercianților se va face pe principiul “primul venit, primul servit”.
În speranța că ne veți fi alături, vă rugăm să ne confirmați prezența dumneavoastră până la data de 17 noiembrie 2023 la adresa de e-mail: primarie@primariagiurgiu.ro sau la telefon:
📞0246 216174 – Cocoș Adriana
📞0246 213587, int. 146 – Dogaru Paul

Ultima modificare: 12.11.2023 – 09:10 de către Administrator

Anteriorul Administrația locală din Giurgiu continuă campania împotriva depozitării necontrolate a deșeurilor pe domeniul public