Anunț important

În cadrul proiectului “Modernizarea infrastructurii de transport public pe coridorul de mobilitate urbană Central al municipiului Giurgiu”, pe strada Gării, în data de 03 august, începând cu ora 07.00 se va proceda la așternerea unui strat de mixtură asfaltică în proximitatea sensului giratoriu de la Piața Gării, astfel că este necesară oprirea temporară a traficului rutier pe porțiunea cuprinsă între strada Nicolae Titulescu și giratoriul respectiv.
Rugăm participanții la traficul rutier să folosească rute alternative în perioada execuției lucrărilor menționate.

Ultima modificare: 02.08.2023 – 13:14 de către Administrator

Anteriorul Municipiul Giurgiu găzduiește săptămâna aceasta cea de-a noua ediție a „Workshopului de salvare din apă și prim-ajutor specific”