Primarul municipiului Giurgiu, Adrian Anghelescu felicită elevii, profesorii și părinții pentru rezultatele obținute la evaluarea națională

”Anul acesta, Giurgiu nu se mai numără printre ultimele trei județe în ceea ce privește rata de promovare la evaluarea națională, reușind să se situeze pe locul 34 din 42. Este evident că munca depusă de către elevi și profesori a fost oglindită în notele obținute, Giurgiu surclasând 8 județe mari din țară.
Felicit elevii pentru responsabilitate și conștientizare, profesorii pentru dedicare și profesionalism și nu în ultimul rând, părinții care s-au implicat și preocupat de evoluția educațională a absolvenților!”
Sursa foto: Google

Ultima modificare: 29.06.2023 – 15:11 de către Administrator