Locurile de joacă din Parcurile Mihai Viteazu și Palatul Copiilor au fost deschise puțin mai devreme, în urma verificărilor făcute de ANPC și a acordului de deschidere emis de această instituție.
Lucrările efectuate anterior de Giurgiu Servicii Locale au dus la acest rezultat pozitiv, GSL fiind societatea care le întreține și igienizează constant.
Vă invităm, dragi copii, să vă bucurați de aceste două locuri de joacă cu responsabilitate, sub supravegherea părinților!
Ultima modificare: 31.05.2023 – 12:10 de către Administrator