Echipele din cadrul societății Giurgiu Servicii Locale au început săptămâna cu activitățile de cosire a ierbii cartierul Oinac și în Parcul Alei, inclusiv amenajarea spațiilor verzi.
De asemenea, având în vedere starea avansată de degradare, astăzi au fost începute lucrările de înlocuire a gardului metalic aferent trecerii de pietoni de pe șoseaua București, adiacentă intersecției cu strada Acetilenei.
![](https://primariagiurgiu.ro/storage/2023/05/350460729_553531263406011_4563071728700183442_n-300x135.jpg)
Activitățile de cosire și amenajare a spațiilor verzi vor continua și mâine în zona de blocuri ANL, cartier Obor și în sensurile giratorii.
Ultima modificare: 30.05.2023 – 19:05 de către Administrator