Primarul Adrian Anghelescu a oferit o zi de distracție copiilor care provin din casele de tip familial

Fie că vorbim despre sărbătorirea orașului, sau orice alt eveniment care aduce cu el spectacole și parc de distracții, pentru edilul municipiului Giurgiu, Adrian Anghelescu a devenit o obișnuință să invite beneficiarii din casele de tip familial ale DGASPC pentru a le oferi câteva ore de relaxare și divertisment.
Astăzi, 22 aprilie, aproximativ 70 de copii cu vârste cuprinse între 10 și 18 ani, au profitat de vremea frumoasă și au acceptat invitația primarului.
Ca de fiecare dată, la final, copiii și însoțitorii acestora au fost invitați la masă.

Ultima modificare: 22.04.2023 – 16:43 de către Administrator

Anteriorul Rosal a început colectarea deșeurilor menajere